Menu

Badhotel app. 301

Naast het Badhotel Callantsoog liggen 43 vakantiewoningen op circa 600 meter van het strand en het centrum van Callantsoog. Een gang scheidt het in 1994 gebouwde appartementengebouw van het hotel. In het appartementengebouw beschikt iedere woning over een intercom, die verbonden is met de buitendeur. Voor het gebouw is voldoende parkeergelegenheid en er is een gemeenschappelijke afsluitbare ruimte voor het plaatsen van fietsen. Wilt u een keer niet zelf koken, dan kunt u zich laten verwennen in het restaurant van het hotel.

Het gezellig ingerichte Badhotel appartement 301 ligt op de begane grond.

In de ruime en zonnige woonkamer met gezellige zithoek treft u een slaapbank aan voor 2 personen alsmede een flatscreen tv met digitale ontvangst en Blu-ray-speler. Er is een open keuken en aparte eethoek. De keuken is uitgerust met een magnetron, koelkast, afzuigkap, 4 kookplaten, afwasmachine, koffiezetapparaat en Senseo.  
In de slaapkamer vindt u een tweepersoonsbed en een kledingkast. Appartement 301 heeft een mooie badkamer met WC en ligbad/douche.
Vanuit de woonkamer is het terras op het zuiden bereikbaar via schuifdeuren.

1 slaapkamer, max. 4 pers.
Wi-Fi 
Hond toegestaan

Terug naar overzicht

Hulp nodig, of andere vragen?

Tijdens kantooruren ( 9.00 - 17.00 uur, ma t/m za) is ons telefoonteam bereikbaar:

Tel: +31 (0)224 72 33 20

 

 

U kunt ons ook per e-mail uw vraag of opmerking sturen. 

info@vakantiewoningenaandekust.nl

Volg ons op social media en blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes!